Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Internetowe łącze LTE/LTEA/5G

Usługa PRO - Internetowe łącze bezprzewodowe

Usługa PRO - Internetowe łącze bezprzewodowe
Usługa PRO - Internetowe łącze bezprzewodowe

Łącze bezprzewodowe LTE/LTEA/5G PRO. Oferta dla firm.

Router 2 modemowy. Oczekiwana przepustowość 40/20 Mbps.

Łącze homeoffice, sklep, biuro, punkt usługowy.

Dostęp do Internetu.

Fixed Wireless Access (FWA).

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 406,50 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

Usługa Standard - Internetowe łącze bezprzewodowe

Usługa Standard - Internetowe łącze bezprzewodowe
Usługa Standard - Internetowe łącze bezprzewodowe

Łącze bezprzewodowe LTE/LTEA/5G Standard. Oferta dla firm.

Router 1 modemowy. Oczekiwana przepustowość 20/10 Mbps.

Łącze homeoffice, sklep, małe biuro, punkt usługowy

Dostęp do Internetu.

Fixed Wireless Access (FWA)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 406,50 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

Profesjonalne routery 5G i LTE: Niezakłócony dostęp do Internetu w każdym miejscu 

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klienta biznesowego oferujemy profesjonalne routery 5G i routery LTE z usługą instalacji i konfiguracji. 

Oferujemy również usługi łącza bezprzewodowego w 2 wariantach:

  • PRO
  • STANDARD. 

Usługa PRO – Internetowe łącze bezprzewodowe to zaawansowana usługa, którą kierujemy do małych i średnich firm szukających pewnego i bezpiecznego łącza w miejscach poza infrastrukturą kablową. Router z modemem LTE wykorzystujemy w oddalonych lokalizacjach oraz miejscach trudnodostępnych, gdzie łącze internetowe jest niezbędne do efektywnego prowadzenia biznesu czy świadczenia pracy zdalnej.
Łącze oparte jest o router 2 modemowy LTEA z sumowaniem łącz (bonding) proponujemy dla bardziej wymagających zastosowań bądź w miejscach o trudniejszej lokalizacji. Np. dla małych i średnich biur, pracy zdalnej, sklepów, punktów usługowych oraz środków transportu.

Usługa STANDARD - Internetowe łącze bezprzewodowe to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do małych firm oraz przedsiębiorstw o bazowych potrzebach w zakresie dostępu do Internetu. W tym wariancie również zapewniamy pewne i bezpieczne łącze w miejscach poza infrastrukturą kablową. To rozwiązanie idealne dla punktów handlowych i usługowych oddalonych od centrali i gęstej zabudowy miejskiej. Router 5G LTE STANDARD to także doskonała alternatywa dla osób, które chcą pracować zdalnie z niestandardowych lokalizacji, np. domku letniskowego w górach czy nad jeziorem.

Łącze oparte o profesjonalny router 1 modemowy LTE proponujemy dla małych biur, pracy zdalnej, sklepów i punktów usługowych.

Router z modemem LTE: Wybierz optymalną usługę dla Twojego biznesu 

Dostarczając profesjonalne routery 5G i LTE staramy się zapewniać niezawodny dostęp do Internetu i sieci WAN dla firm. To, jak zmienił się nasz model pracy w ostatnim czasie stwarza liczne wyzwania dla produktów i usług internetowych, w tym przede wszystkim dla zapewnienia stabilnego łącza we wszystkich lokalizacjach, w których wykonujemy swoje obowiązki zawodowe. Lokalizacje te znacząco różnią się od standardowych biur i coraz częściej znajdują się daleko poza infrastrukturą kablową, co wymaga zastosowania technologii Internetu bezprzewodowego. W tym celu oferujemy wysokiej jakości produkty firm Peplink i Poynting, które są projektowane i produkowane z myślą o najbardziej wymagających lokalizacjach. To przede wszystkim profesjonalne routery 5G i profesjonalne routery LTE. Zapewniają one najwyższe bezpieczeństwo przesyłanych danych oraz niezrywalność połączenia (unbreakeable connection)


Dodatkowa usługa instalacji i konfiguracji daje pewność, że router z modemem LTE będzie działał poprawnie i niezawodnie. Oferujemy również profesjonalne routery 5G oraz LTE do samodzielnej instalacji (zapewniamy, że chętnie poinstruujemy jak najlepiej zamontować urządzenie by zapewnić dobre działanie). Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści ACO Solutions oferują wsparcie doradcze w zakresie wyboru optymalnych urządzeń i usług z oferty sklepu Internet_Wszędzie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl