Aco Solutions

ACO Solutions – Niezawodne łącza bezprzewodowe w technologii 4G/5G

Dostęp do szybkiego Internetu to w wielu firmach podstawa ich funkcjonowania. W momencie gdy dochodzi do awarii u lokalnego dostawcy, posiadanie łącza zapasowego może okazać się najlepszym wyjściem. Świadczymy usługi dostępu do Internetu dla biznesu: firm logistycznych, sklepów autonomicznych, sieci sklepów, biur i zakładów produkcyjnych. Naszą specjalnością są łącza bezprzewodowe w nowoczesnej technologii 4G i 5G. Możemy wykorzystać je do stworzenia łącza zapasowego, lub - w przypadku braku linii kablowej - w formie łącza podstawowego. Aco Solutions to firma z powodzeniem prowadząca sklep internetwszedzie.pl, ulokowany w Warszawie, w którym skupiamy się na udostępnianiu nowoczesnych rozwiązań z zakresu łączności bezprzewodowej. 

Z każdym rokiem grono naszych zadowolonych Klientów rozrasta się, a wśród dotychczasowych znajdują się PKP Cargo, Policja, oddziały Straży Pożarnej oraz inne instytucje państwowe z terenu całej Polski. Wykonane przez nas łącza możemy dopasować do zastosowania mobilnego w samochodach osobowych i ciężarowych, pociągach, jachtach. W ciągu 12 lat pracy nad wszelkimi projektami zyskaliśmy fachowe doświadczenie - jesteśmy gotowi podjąć się wyzwań trudnych, które odrzuciła nasza konkurencja. 

Internet wszędzie i o każdej porze - najlepsze łącze tymczasowe

Dysponujemy zaawansowaną technologią bezprzewodową, wykorzystującą nowoczesne routery LTEA i profesjonalne routery 5G. Pozwala nam to zaoferować dostęp do najszybszego Internetu w dosłownie każdym miejscu Polski, także poza terenami zabudowanymi, na terenach zalesionych i pozbawionych dostępu do sieci. Nasz niezawodny Internet może obsługiwać rozmaite potrzeby - łączność służbową, konferencje online, monitoring CCTV, telefony stacjonarne, telewizję internetową. Jesteśmy w stanie wykonać łącze zapasowe sprawnie zaspokajające wszelkie potrzeby związane z dostępem do sieci. 

Trudno dostępne i pozamiejskie lokalizacje to nasza specjalność. Dzięki zastosowaniu odpowiednich routerów, anten i kart SIM możemy zapewnić niezawodne łącze w każdym miejscu, niezależnie od jego oddalenia od terenów zabudowanych.

Niezawodny Internet w miejscach i budynkach trudno dostępnych 

Na mapie naszego kraju wciąż pozostają miejsca o ograniczonym dostępie do Internetu. Z myślą o mieszkających w nich użytkownikach udostępniamy ofertę wykonania niezawodnego łącza podstawowego, które będzie dostarczać szybki internet do trudno dostępnych obszarów. Korzystamy w tym celu z niezawodnych routerów firmy Peplink, lidera rozwiązań bazujących na technologii LTEA oraz 5G. za ich pomocą możemy uruchomić niezawodny Internet w oddalonych lokalizacjach, a także w środkach transportu lądowego - pociągach, oraz łączność morską -  na statkach, jachtach. 

Łącza bezprzewodowe z naszej oferty

Celem naszej firmy jest tworzenie sprawnie działających i szybkich łączy bezprzewodowych, opartych o najnowocześniejsze technologie. Kontrahentom sięgającym po naszą pomoc oferujemy specjalistyczne usługi dopasowane do potrzeb klienta. Jesteśmy gotowi przeprowadzić szczegółowy audyt Państwa możliwości i na jego podstawie zaproponować najlepszy niezawodny Internet. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz składania pytań ofertowych - chętnie przeanalizujemy każde zlecenie oraz odnajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl