Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Integracja Starlink

Balance 20X router kat. 4

Balance 20X router kat. 4
Balance 20X router kat. 4

Profesjonalny, łatwy w rozbudowie, dostępny cenowo (PrimeCare) stacjonarny router dla małego biura, punktu sprzedaży. Posiada wbudowany AP WiFi. Najlepszy stosunek ceny do jakości.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 2 520,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

Max BR1 Pro 5G

Max BR1 Pro 5G
Max BR1 Pro 5G

BR1 Pro 5G - Nowy! Super szybki router 5G.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 5 270,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

MAX BR2 Pro

MAX BR2 Pro
MAX BR2 Pro

MAX BR2 Pro - Nowy, super zaawansowany 2 modemowy router dla wymagających użytkowników

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 14 870,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

UBR PLUS

UBR PLUS
UBR PLUS

Nowa odsłona routera UBR. UBR PLUS to nowa szybsza, nowocześniejsza wersja routera dwumodemowego z rodziny UBR. 

1 rok gwarancji i 1 rok licencji PrimeCare.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4 270,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
  • nowość

Integracja Starlink z routerem Peplink: Już dziś skorzystaj z zalet nowego innowacyjnego Internetu satelitarnego z backupem 4G/5G

Starlink to telekomunikacyjny system satelitarny, zbudowany przez należącą do Elona Muska firmę SpaceX. System docelowo ma się składać z około 12 tys. satelitów umieszczonych na tzw. niskiej orbicie okołoziemskiej. Na tę chwilę konstelacja satelit LEO Starlinka nie jest jeszcze kompletna, dlatego użytkownicy usługi doświadczają nawet do kilkunastu przerw w dostępie do Internetu w ciągu dnia. 

W celu zapewnienia nieprzerwanego dostępu do Internetu rekomendujemy użytkownikom usługi Starlink integrację systemu z routerami 4G lub 5G firmy Peplink - lidera łączności mobilnej. To usługa łącząca szybkość łączności satelitarnej z udogodnieniami technologii LTEA/5G. Jej sercem jest odpowiedni router, który zapewni łącze zapasowe LTEA podczas przerw w dostępności usługi Starlink. W czasie gdy obydwa łącza są dostępne – router zsumuje ich przepustowość oraz zabezpieczy Twoją sieć lokalną.

Do czego służy Internet od Starlink?

Łączność satelitarna doskonale sprawdza się na obszarach, na których tradycyjne łącze okazuje się zawodne lub, z różnych względów, całkowicie niedostępne dla mieszkańców. Użytkownicy na całym świecie korzystają ze Starlink, aby uzyskać dostęp do wszelkich możliwych usług internetowych. Nawet w sytuacji wystąpienia klęski żywiołowej i całkowitego odcięcia od łącza lokalnego - Starlink pozwala na swobodne przeglądanie sieci, korzystanie z komunikatorów, przeglądanie treści audiowizualnych czy edukacyjnych.

Przy składaniu zamówienia na stacjonarną usługę Starlink, użytkownik musi wskazać adres, pod którym będzie świadczona. Usługa jest gwarantowana tylko, jeśli w zamówieniu został podany dokładny adres. W przypadku zmiany miejsca zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej, niezbędna będzie aktualizacja bieżącego adresu. 

Integracja Starlink z Peplink - Rekomendowane rozwiązanie 

Integracja Starlink ma zapewnić jak najlepszą jakość usługi, dlatego do współpracy z łącznością satelitarną polecamy m.in. innowacyjne routery Peplink 5G:

- BR1 PRO 5G,

- BR2 PRO 5G.

Urządzenia te korzystają z technologii Hot Failover i WAN Smoothing, dzięki czemu gwarantują najlepszą nieprzerwalność połączenia. Jednocześnie bonding (sumowanie) łącza satelitarnego Starlink z łączem 5G/4G zabezpieczy połączenie Internetowe przed zerwaniem podczas pracy. Stabilne łącze to komfort pracy z aplikacjami wideo Zoom, Teams oraz innymi programami do prowadzenia wideokonferencji, a także do streamingów video. 

Do integracji Starlink polecamy również routery:

- Balance 20X, który jest wydajnym urządzeniem przeznaczonym dla użytkownika prywatnego, oraz małego i średniego biznesu, 

- UBR PLUS, który jest szybkim dwumodemowym routerem LTEA w przystępnej cenie. 

 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze urządzenia, które najlepiej sprawdzi się w danym zastosowaniu, tym samym zapewniając stabilny i niezakłócony dostęp do Internetu w Twojej firmie czy domu.  

Integracja Starlink Business

Nasza oferta obejmuje integrację Starlink Business, skierowaną do odbiorców biznesowych i przedsiębiorców różnych branż. W jej ramach gwarantujemy najlepszą przepustowość oraz wydajność, nawet w najbardziej ekstremalnych i wymagających warunkach technicznych i środowiskowych. Integracja Starlink Business to rewolucyjna usługa satelitarna, która może zmienić dotychczasowe funkcjonowanie wielu firm, także tych ulokowanych w regionach wiejskich i na granicy obszarów zamieszkanych. 

Niezależnie od lokalizacji firmy - gwarantujemy, że będzie miało swobodny i nieograniczony dostęp do sieci w czasie rzeczywistym. Starlink ogranicza opóźnienia sygnału, a tym samym nadaje się do prowadzenia najbardziej zaawansowanych transmisji i wideokonferencji. Skuteczne i efektywne działanie firmy na odległość nigdy nie było tak łatwe jak teraz! Oferujemy zróżnicowane konfiguracje usług dopasowane do potrzeb różnych firm, branż i miejsc ich działania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl